DN Solutions - CNC DRAAIBANK PUMA
PUMA 4100-5100
De draaibank PUMA 4100/5100 serie is een horizontale draaibank die ontworpen is voor het bewerken van middelgrote tot grote werkstukken. Het productassortiment omvat draaicentra met klauwplaten met een diameter van 12" tot 21" met optionele spindel met grote boring, draailengten van 1m / 2m / 3m en 2-assig.
Krachtige bewerkingsmogelijkheden
PUMA 4100/5100 CNC draaibanken hebben krachtige bewerkingsmogelijkheden die hun snijprestaties optimaliseren dankzij tandwielkasten met twee snelheden, spindelmotoren met hoog koppel en stabiele blokgeleidingen.
Eenvoudige bediening
Gebruiksvriendelijke configuraties van het bedieningspaneel, Fanuc dialoog sturing , Siemens Shop Turn en de Easy Operation Package van DN solutions maken het gebruik van de verschillende functies van het apparaat eenvoudig en comfortabel.
Bent u geïnteresseerd in de DN Solutions Puma 4100-5100 serie? Vraag een vrijblijvende offerte.